Hulladék előkezelő

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét, Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Design Kft. veszélyes és ipari hulladékok gyűjtésével, hasznosításával és kezelésével foglalkozik már több mint 20 éve. Cégünk egész Magyarországon végez magas szintű hulladékgazdálkodási tevékenységet, szolgáltatásokat. A megnövekedett igények kiszolgálás érdekében keres hulladék előkezelő munkavállalókat kecskeméti telephelyére.

Feladatok:
Beérkező hulladékok csoportosítása.
Kiszállításra váró hulladékok előkészítése.
Hulladéktároló göngyölegek tisztítása, előkezelése.
Hulladékok kezelése a targoncás személyzettel szorosan együttműködve.

Elvárások:
Minimum szakmunkás végzettség.
Jó fizikum, és egészségi állapot jellemzi.

Előnyök:
Hulladékgazdálkodásban szerzett munkatapasztalat.
Valamilyen középfokú végzettség.

Amit nyújtunk:
Biztos vállalati háttér.
Határozatlan idejű szerződés 8 órás munkarenddel.
Havi bruttó 165.000Ft munkabér.
Távolsági buszjáratok 100%-ban való térítése.

Munkavégzés helye:
Kecskemét

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr