Ingatlanértékesítő Szeged

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szeged, Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Légy Magyarország legdinamikusabban fejlődő ingatlanértékesítő hálózatának tagja!

Itt az ideje, hogy VÁLTS!

A fellendülő ingatlanpiacon a növekvő számú ügyfeleink minőségi kiszolgálásához INGATLANÉRTÉKESÍTŐket keresünk.

Dolgozz exkluzív környezetben kiemelkedő jövedelemért, keress jóval az átlag felett!

Teremts magadnak biztos egzisztenciát hosszú távon, építsd fel jövődet velünk!

Légy vállalkozószellemű, hozd ki magadból a maximumot, a sikerhez vezető utadon MI végig támogatni fogunk.

Tartozz Szeged legvidámabb, fiatalos csapatához, ahol az önmegvalósítást is szem előtt tartjuk!

Több mint 10 éves, nemzetközi alapokon nyugvó szakmai tapasztalattal rendelkezünk, hidd el,

MI TUDJUK, MIRŐL BESZÉLÜNK!

Ha eddig azt gondolták Rólad, hogy

- a gyermeked akadály és nem inspiráció
- kreativitásod hátrány és nem előny

AKKOR JELENTKEZZ!

Regisztrálj hozzánk és adj magadnak egy új esélyt !

Magyarország egyik legnagyobb, 100%-ban magyar tulajdonú ingatlanközvetítő hálózataként az Openhouse szegedi irodájába keres

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

munkatársakat.

Feladatok:
- használt és új ingatlanok megbízásba vétele, kiajánlása és értékesítése meglévő és új ügyfelek részére
- ártárgyalások lebonyolítása az irodavezető segítségével
- kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
- értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
- kereskedelemben, értékesítésben szerzett munkatapasztalat
- határozott fellépés
- jó problémamegoldó képesség
- kiemelkedő kommunikációs képesség
- ügyfélközpontú gondolkodásmód
- terhelhetőség
- felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyök:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- angol és/vagy német nyelvtudás
- OKJ-s végzettség

Amit nyújtunk:
- kiemelkedő alapjutalék
- passzív jövedelemszerzési lehetőségek
- professzionális irodai háttér
- teljes körű marketing támogatás
- gyakorlatorientált képzési rendszer
- mentori támogatás
- fiatal, dinamikus csapat
- keresztértékesítési lehetőségek
- egyedülálló innovációk

Munkavégzés helye:
Szeged

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr