Exportos kereskedelmi ügyintézőt, salsest keresünk.

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Orvostechnikai eszközökkel foglalkozó cégünkhöz keresünk
KÜLKERESKEDELEMMEL foglalkozó SALES MUNKATÁRSAT, 8 órás munkakörbe.
Téged keresünk, ha a multi nem a te világod, és olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat. Összetartó csapat vagyunk, így csak olyanok jelentkezését várjuk, akikre hosszú távon is számíthatunk.

Saját gyártású termékeinket értékesítjük exportra meglévő és új partnereknek.

Új munkatársunk fő feladatai ANGOLUL:
Bejövő-kimenő ügyfél telefonok fogadása
Bejövő-kimenő ügyfél emailek kezelése
Visszaigazolások, számlák készítése
Ajánlatok készítése, egyedi igények felmérése
Ügyféladatbázis naprakészen tartása
Segédkezés rendezvények szervezésénél, részvétel nemzetközi kiállításokon
Jelentések és kimutatások vezetése
Kapcsolattartás, szervezés a cégen belül a gyártás között
Marketing és online marketing feladatok alap ismerete, hírlevelek készítése marketinges támogatással és kiküldése nyomon követése

Az ideális jelöltre jellemző, hogy:
szeret csapatban dolgozni
"rend a lelke mindennek" mentalitású
betartja a határidőket
Tökéletesen beszél és rendkívül jól ír angolul
jó problémamegoldó készsége van
jó kommunikációs készsége van
türelmes
barátságos
Szuper értékesítői vénával rendelkezik

Elvárásaink:
Legalább 3 éves tapasztalat szükséges értékesítési munkaterületen.
• Szorgalmas és kitartó
• Tud gyorsan, nagyon pontosan dolgozni
• Képes önállóan is dolgozni, önmagát megszervezni, feladatokat priorizálni és elvégezni
• Jól kommunikál, nem sablonosan írjuk, úgy értjük, hogy TÉNYLEG jól kommunikál szóban és írásban angolul, helyesírása kifogástalan. A napi kommunikáció 90%-ban idegen nyelven történik.
• Legalább középfokú "C" típusú angol nyelvvizsgával bír vagy folyékonyan beszél, ír,olvas angolul.
• Könnyed és készségszintű számítógép használat (Kulcs Soft ismerete további előnyt jelent)
• Office programok kiváló szintű használata,
• Marketinges alapismeretek
• Elkötelezett az önképzés irányában!
• Leinformálható referenciával bír

Mit kínál a cégünk?
• Vidám, humoros, energikus csapatot
• Szakmai fejlődést
• Asszisztenciát a háttérmunkákhoz
• Nemzetközi kapcsolatépítési lehetőséget
• Karrierlehetőség: ha kinövöd ezt a munkakört, fogunk továbblépési lehetőséget javasolni (ezt most stratégiai okokból nem fedjük fel)
• 8 órás, bejelentett alkalmazotti munkaviszony fix és jutalékos rendszerben, forgalomtól függően
• Budai iroda a II. kerületben
• Túlórákra néha szükség van, hétvégi munkavégzést sosem várunk el.
• Munkaidő: 8:00-16,30:00 (20 perces ebédszünettel)

Ha egy ismerősödre igazak a fentiek - oszd meg vagy küldd el neki ezt a posztot, hogy ő is értesüljön erről a lehetőségről!

Köszönjük a segítséged, vagy a jelentkezésed!

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr