Értékesítési vezető - Érd

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Diósd, Törökbálint, Érd, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk, az Immo1 Ingatlanközvetítő Hálózat meghatározó, ismert és elismert szereplője annak a piacnak, melyen évtizedes tapasztalattal működik.

Ismert az általa nyújtott magas minőségű szolgáltatásokról, a dinamikus fejlődéséről és az innovatív eszközök alkalmazásáról.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
A Cégvezető szakmai irányítása mellett, a kapott hatékony és sokszorosan bizonyított eszközök felhasználásával egy sikeres értékesítési csapat felállítása, és a csapattagok eredményességét szem előtt tartó fejlesztése.

Elvárások:
Magas szintű etikai felfogással rendelkezik, előélete feddhetetlen.
Az eddigi tevékenységei során sikereket ért el.
Hajlandó sok új hatékony technikát megtanulni, és képes azokat következetesen alkalmazni.
Célja, hogy egy elismert cégnél eredményes tevékenységet folytasson, célokat tűzzön ki, és kemény munkával elérje vagy túlszárnyalja azokat.

Amit nyújtunk:
Biztos etikai, szakmai és anyagi háttér.
A célok eléréséhez szükséges tudás átadása, támogatás.
Folyamatos innováció a piac és a kollégák visszajelzései alapján.
Pozitív kihívásokkal járó, változatos munka egy kiváló csapatban.
Tulajdonosi pozíció elérésének lehetősége, egy hosszú távú egzisztencia felépítéséhez.
Fix + Jutalékos bérezés.

Munkavégzés helye:
Diósd, Érd, Törökbálint

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr