(kis)Bolti eladó

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

XI. kerületben levő családi vállalkozás keretében működő kisebb élelmiszer boltba ELADÓt keresünk!

A bolt egy lakóházi övezetben található, ahova nagyjából ugyanaz a vásárlói kör érkezik be.

Fontos tudni, hogy a nyitva tartás: H-V 6 - 21-ig van.

Kérlek olvass tovább a bővebb információk érdekében!

Feladatok:
Hétköznapi, klasszikus bolti feladatok.
Áru elrendezése, vigyázása, kipakolása.
Vásárlók kiszolgálása, meghallgatása.
Kasszázás, lottógép kezelés.
Nyitás és zárási folyamatok.

Mit kérnénk?
Rátermettségedet, munkaszeretetedet és akaratodat. Kedvességedet a vevők irányába és őszinteséget a munkaadó és kollégák felé.
Örömmel vesszük ha van kasszázási, pénzkezelési tapasztalatod, élelmiszerrel találkoztál már. Tied az extra lehetőség ha rendelkezel OKJ képesítéssel de ne ess kétségbe, ha csak ez hiányzik.
Szükség lesz a tanulás iránti hajlandóságodra is, hiszen egy lottógépet kell megtanulni használni és kezelni.
Várjuk középkorúak és idősebbek jelentkezését is, illetve dolgozni vágyó fiatalokét!

Előnyök:
Lottógép kezelői tanfolyamot elvégzett jelentkező előnyben részesül, de nem kizáró ok, ha nincs.
Közelebbi lakhely - a korai/késő oda és hazajutás érdekében.

Mit adunk cserébe?
Pontosan, korrekten érkező fizetést, mely munkád minőségétől függően felfelé módosulhat.
Megbecsülést, hosszú távú megbízható munkalehetőséget.
Családias összetartást.
Rugalmasságot munkanapok - a beosztás terén.
BKV bérlet hozzájárulást.

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr