Piacvezetőt keres: Szeged, Szentes, Csongrád, Hódmezővásárhely, Makó, Mórahalom, Kiskunfélegyháza, Kecskemét és vonzáskörzetéből

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Mórahalom, Csongrád, Hódmezővásárhely, Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Makó, Szeged, Szentes, Bács-Kiskun megye, Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Németországi központú a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója, a délalföld következő települései és vonzáskörzetéből:

/Szeged, Szentes, Csongrád, Hódmezővásárhely, Makó, Mórahalom, Kiskunfélegyháza, Kecskemét/

keres tanácsadókat különböző feladatokra

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak pénzügyi területen, új ismeretekre, kihívásokra vágynak, és örömmel vesznek részt egy nemzetközi vállalat dinamikus fejlődésében.

Feladatok:
ügyfél-kapcsolattartás,
ügyfél-tanácsadás,
biztosítási, banki és lakástakarék pénztári termékek értékesítése kiemelt ügyfelek részére.

Elvárások:
egyetemi / főiskolai végzettség (ennek hiányában érettségi + szakirányú végzettség vagy hatósági vizsga letételének vállalása)
ügyfél- és szolgáltatás központú gondolkodásmód,
dinamikus, ambiciózus személyiség,
kiváló kommunikációs készség,
nagy munkabírás,

Előnyök:
- értékesítési tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:
kiemelkedő karrierlehetőségek
teljesítményalapú értékelés és elismerés,
átlagon felüli jövedelemlehetőség, teljesítményhez kötött kiemelt juttatások
továbbképzési és szakmai támogatás, rendszeres képzés,
magas fokú egyéni felelősség
megbízási szerződésen alapuló együttműködés

Munkavégzés helye:
Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Csongrád, Hódmezővásárhely, Makó, Mórahalom, Szeged, Szentes

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr