Kozmetikai eladó/tanácsadó kerestetik

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk 1996 óta van jelen világszerte luxuskozmetikai termékek forgalmazása területén, Budapesten pedig 2009 óta.

Szeretnénk bővíteni csapatunkat egy pörgős, mosolygós,kommunikatív dolgozni akaró személlyel, teljes munkaidőben eladói munkakörben.

Feladatok:
Vevők teljes körű kiszolgálása
Pénztár kezelése
Üzlettér rendben tartás

Elvárások:
Jó kommunikációs készség
Igényes megjelenés

Előnyök:
Angol nyelv ismerete társalgási szinten

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Fiatalos, lendületes csapat
Bejelentett munkaviszony
Tréningek, oktatás – mert szeretnék, hogy professzionális szinten képviseljék a céget

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr