Művezető (helyszíni)

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A TRIAD Real Estate Kft. ingatlanfejlesztéssel és - hasznosítással foglalkozó cég, kiemelten Budapesten épít társasházakat, lakóingatlanokat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat

Feladatok:
aktív részvétel a kivitelezési tevékenység napi munkafolyamatainak helyszíni irányításában, ellenőrzésében és szervezésében az építési területen, a szakirányú művezetők, a bevont alvállalkozók koordinálása, ütemterv betartatása, az építési folyamat fenntartása,
kapcsolattartás és egyeztetés a kivitelezésben résztvevő társvállalkozókkal
folyamatos kapcsolattartás és beszámolás a cégvezető, műszaki vezető és építésvezető felé
anyag- és eszköznyilvántartások kezelése, szükség esetén napi jelentések készítése
minőségi követelmények betartásának biztosítása, ellenőrzése
munkahelyi adminisztráció (építési napló, bedolgozási napló vezetése)
hatósági előírások, munka- és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása
szükséges dokumentálások és azok rendszerezése (tervi módosítások, árajánlatok, teljesítménynyilatkozatok, szállítólevelek stb.)
szükség esetén árajánlatok kérése, ajánlatadók versenyeztetése
anyagrendelések leadása, beszerzése, a kiszállított és beépített anyagok minőségi és mennyiségi ellenőrzése
több kisebb kivitelezési, felújítási projekt művezetői feladatainak menedzselése párhuzamosan
költségbecslés készítése a projektek előkészítése során, költségvetések készítése
tervek részletes megismerése és követése, tervhibák kiszűrése és jelzése, módosítási és javítási javaslatok,
részvétel a helyszíni kooperációkon
adott esetben a hatóságokkal és közművekkel történő egyeztetések, szakhatósági engedélyek beszerzése

Elvárások:
Művezetőként szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat társasházépítésben
Jártasság anyagmegrendelésekben, szükséges mennyiségek pontos meghatározásában
Piaci árak ismerete
Szakirányú középfokú (technikusi) végzettség
Alap számítástechnikai ismeretek (főként Office programok, e-mail, e-napló),
Dinamikus személyiség
Jó kommunikációs készség, határozottság
Megbízhatóság, szorgalom, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség
Jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Műszaki ellenőri jogosultság
Felelős műszaki vezetői jogosultság
Teherautó vezetői jogosítvány (,C’ kategória)

Amit nyújtunk:
Kiemelt bérezés
Fiatal csapat
Kulturált környezet
Fejlődési lehetőség
Mobiltelefon
Laptop

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr