Műszaki előkészítő

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Újfehértó, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Beregszászi-Trade Kft. ,gerendaházakat és könnyű szerkezetes lakóházakat építő, folyamatosan fejlődő építőipari cég keres

munkakör betöltésére új munkatársat

Feladatok:
• ajánlatok készítésében való részvétel (generál kivitelezés)
• ajánlatok bekérése, műszaki és számszaki ellenőrzése
• kapcsolattartás az alvállalkozókkal
• munkához tartozó dokumentáció elkészítése
• ütemtervek készítése
• kivitelezés során az előkészítő feladatok ellátása
• költségvetési kiírás készítése

Elvárások:
• fejlett szervezőkészség, határozott, agilis, önálló és felelősségteljes munkavégzésre képes
• kommunikatív, jól terhelhető
• felsőfokú szakirányú végzettség
• számítógép magabiztos felhasználói ismerete MS Office, Excel, ArchiCad vagy AutoCad ismeret
• árajánlat készítésben, műszaki előkészítésben, tender vezetésben való jártasság előnyt jelent
• építőanyagok és technológiák magas szintű ismerete
• pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit nyújtunk:
• folyamatos szakmai fejlődés
• kihívásokkal teli, komoly szakmai munka
• stabil szakmai háttér és vállalat
• dinamikus, fiatal csapat
• családias légkör

Főként Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megye térségében lakó pályázók jelentkezését várjuk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy lendületes, családias csapathoz tartozni küldje el önéletrajzát/jelentkezését.

Munkavégzés helye:
Újfehértó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr