Mérlegképes könyvelőt keresünk, csatlakozz az ESZTOM csapatához!

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Miért dolgoznál épp velünk?
Támogató közeg
Folyamatos szakmai (és emberi) támogatást nyújtunk: Működő brainstormingokkal, rengeteg szakmai folyóirattal és valódi csapatmunkával.

Színes ügyfélkör
Több, mint 250 cég. Színes ügyfélkör, változatos szakmai kihívások. A Zrt-től az EV-ig mindenféle megbízót megtalálsz nálunk.

Változatos feladatok:
A begyűjtéstől a kommunikáción keresztül egészen a beszámoló összeállításáig tart a munkád, végigviheted a teljes folyamatot.

Miért fontos ez a munkakör?
Közel 30 ügyfelünk vállalkozása, és megélhetése függ majd attól, hogy milyen minőségben végzed a munkád. Igazi kulcspozíció, önálló ügyfélkörrel, nagy felelősséggel.

Jövőképünk: stabilitás és fejlődés
Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, legyen szó magánéletről, ügyfélkapcsolatokról vagy a munkatársainkról. Ha stabil helyet keresel, ahol a szakmai kihívásokra koncentrálhatsz a multis szamárlétra megmászása helyett, akkor jó helyen kopogtatsz.

Ideális jelentkező vagy, ha:
Minimum 3 éves tapasztalat van a hátad mögött
Szeretsz törődni ügyfeleiddel és kollégáiddal
Már most is profi vagy, de szívesen tanulsz
Ha valamit nem tudsz, megkérdezed, megtanulod
Szeretsz nevetni is, de azért maximálisan tiszteled a határidőket
Nem csak az életrajzodat szeretnéd színesíteni, hanem a végleges munkahelyed keresed

Ne gondolkodj tovább!

Küldd el fényképes önéletrajzod, hogy találkozhassunk a személyesen interjún!

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr