Szakácsot keresünk Győrbe

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Győri Don Pepe étterembe keresünk szakács munkakörbe azonnali munkakezdéssel munkavállalókat.

Feladatok:
Étlapon szereplő ételek elkészítése
Alapanyagok gazdaságos, a hatósági előírásoknak megfelelő kezelése
Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
Ételek ízesítése, tárolása, adagolása.

Elvárások:
Középfokú szakképesítés
Pontos, precíz munkavégzés
Kreativitás
Jó szervező készség
Igényesség: munkára, munkakörnyezetre

Előnyök:
Munkatapasztalat 1-3 év

Amit nyújtunk:
Stabil, hosszú távú munkaviszony
Korrekt, megegyezés szerinti fizetés
Vidékieknek szállást is tudunk biztosítani

Munkavégzés helye:
Győr

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr