CO és AWI hegesztőket keresünk kiemelt bérezéssel!

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hosszútávú munkára keresünk CO és AWI hegesztőket azonnali kezdéssel.
A minőségi munka mellé kiemelt bérezést tudunk biztosítani!

Munkavégzés helye: Szolnok!

Szállás és utazás megoldott!

Érdeklődni: 70/3908022-es telefonszámon lehetséges.

Feladatok:
Saválló csövek, szénacél elemek hegesztése
Elvárások
Minimum 3 év munkatapasztalat
Próbamunka

Előnyök:
Érvényes minősítés(ek)

Amit nyújtunk:
Folyamatos munka
Kiemelt bérezés nettó 350.000 Ft-tól
Pótlékok
Szállás
Utazás

Munkavégzés helye:
Szolnok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr