Vezető Értékesítőt keresünk!

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az OpenJobs Kft. az online HR piac egyik úttörő vállalkozása! Saját csapatunkba keresünk Senior személyes és telefonos értékesítő munkatársat, aki az új és meglevő ügyfeleinkkel építi és ápolja az üzleti kapcsolatot!

A bérezés fix+ jutalék, így kiemelkedő fizetésre számíthat új munkatársunk!

Feladatok:
Új ügyfelek felkeresése, a szolgáltatások bemutatása
Meglevő ügyfeleknek telefonos support nyújtása
Telefonos időpont-egyeztetés
Help Desk kezelése
Folyamatos riport a vezetés felé

Elvárások:
Minimum 3 év értékesítési gyakorlat
Eredmény orientált személyiség
Megnyerő kommunikáció
Terhelhetőség

Előnyök:
Telefonos sales gyakorlat
HR-ben, vagy online értékesítésben szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:
Egy folyamatosan fejlődő cégcsoport biztonsága
Fix fizetés + teljesítményalapú bónusz (rendkívüli bevételi lehetőség)
Nagyszerű munkakörülmények
Fiatalos, vidám csapat
Budapesti vagy győri munkavégzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr