Részmunkaidős Ingatlanértékesítő

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha van még szabadideje és jól jönne még egy fizetés, akkor gondolja át hirdetésünket.

Részmunkaidőben végezhető Ingatlanértékesítő pozícióba keresünk olyan rátermett kollégákat, akik másik munka vagy nyugdíj, vagy kisgyerek mellett szeretnék idejüket hasznosan eltölteni.

Feladatok:
Ingatlanok megbízásba vétele, ügyfelek kiszolgálása, adminisztráció, tárgyalás.

Elvárások:
Jó kommunikációs készség, jó megjelenés. Otthoni számítógép, internet.

Előnyök:
Felsőfokú végzettség, kiterjedt kapcsolatrendszer.

Amit nyújtunk:
Átlagon felüli, befektetett munkával arányos jövedelem. Kimagasló irodai szolgáltatás, igazi csapat!

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr