Belsőépítész/Bútortervező

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

22 éve működő konyhatervező vállalatunk belsőépítész munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Egyedi bútoraink megtervezése számtalan kihívást tartogat számodra, hiszen minden ember és minden konyha más. Ügyfeleink elképzelései változatos és érdekes feladatokat, munkát biztosítanak. Az álmokat egy esztétikus irodában válthatod valóra Budapesten, egy összetartó, lelkes csapat tagjaként.

Amennyiben jártas vagy a belsőépítészetben, és van affinitásod a konyhabútorok tervezéséhez, várjuk a jelentkezésed. A munkakörbe az ügyfélkezelés és konzultálás is egyaránt beletartozik.

Előny, ha tudsz használni látványtervező programokat, mint a SketchUp, CAD, stb.

Amit mi nyújtunk neked, az egy hosszú távú, korrekt és biztos lábakon álló munkahely, jó egzisztenciális körülmények, lelkes csapat, tanulási és fejlődési lehetőségek.

Feladatok:
- 2D és 3D tervrajzok készítése
- konzultálás és kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:
- Belsőépítészeti tapasztalat
- Ötletes gondolatok és megolások

Előnyök:
- Tanulási és fejlődési lehetőség
- Tapasztalat szerzés a szakmában
- Biztos lábakon álló és állandó munkahely
- Bejelentett munka
- Eszközök, számítógép, stb. biztosítása
- Jó közlekedés az iroda környékén

Amit nyújtunk:
- Ízléses, jó egzisztenciális körülmények
- Nyugodt légkör
- Összetartó és együttműködő csapat

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr