Promóciós és értékesítő munkára keresünk munkatársakat!

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Promóciós és értékesítő munkára keresünk munkatársakat folyamatosan ,talpraesett ,mosolygós,jó megjelenésű és jó kommunikációs készséggel rendelkező fiatalok személyében!

Azonnali kezdéssel!

Munkavégzés helyszíne Pest megye.

Feladatok:
Szépségápolási termék bemutatása,megismertetése illetve értékesítése bevásárlóközpontokban,plazákban.

Elvárások:
betöltött 18.életév
jó kommunikációs készség
ápolt,igényes megjelenés
minimum 3nap/hét vállalása

Előnyök:
hasonló területen szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:
főállás/mellékállás
kiemelkedő kereseti lehetőség,napi kifizetés
bejelentett munkahely
rugalmas munkabeosztás
önképzési és folyamatos fejlődési lehetőség
ingyenes marketing oktatások, tréningek

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr