Gyorsnyomdai ügyfélkiszolgáló

OnlineMax Csoport

A munkavégzés helye
Villányi út 48., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti fénymásoló gyorsnyomda és könyvkötészet a XI., és IX kerületi fénymásoló szalonjába keres fiatal szorgalmas ügyfélkiszolgáló kollégákat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Gyors és precíz segítségnyújtás az alábbi feladatok elvégzésben:
• Fénymásolás, nyomtatás, szkennelés, fotónyomtatás, diplomakötés, poszter nyomtatás, laminálás, spirálozás, faxolás, névjegykártya készítés, bélyegző készítés.
• Napi jelentés készítése

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezésedet és önéletrajzodat telefonos elérhetőséggel az alábbi e-mail címre várjuk: info@repromax.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

• Sokoldalú, rendszerető, megbízható személyt keresünk, aki kreatív, igényes megjelenésű, ügyfélcentrikus.

• Előny (de nem feltétel) a számítógépes alapismeretek, továbbá a grafikai szoftverekben szerzett jártasság és a közeli XI.-XI. kerületi lakhely.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Budapesti fénymásoló, gyorsnyomda és könyvkötészet

A cég címe

Villányi út 48.
1113 Budapest