Ingatlanreferens

Olla Ingatlan Kft.

A munkavégzés helye
Árpád út 23/A, Győr
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
2017.09.17.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
300.000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata
Ingatlanközvetítőket
keres
győri irodájába.

Ha nem elégszel meg az átlagossal, ha hiányzik az erkölcsi elismerés a munkahelyeden, ha szereted a kihívásokat, ha nem elég a „havi fix”, ha kezedbe akarod venni a saját jövőd…
Csatlakozz hozzánk, és légy részese közös sikereinknek!

Feladataid:
• Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
• Piaci ingatlanok és a bankcsoport saját portfoliójának értékesítése
• Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
• Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
• Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
• Az értékesítési folyamat adminisztrálása

HA A FENTIEKBEN JÓ VAGY, GARANTÁLT A SIKER!

Amit kínálunk:
• Piacvezető bankcsoport leányvállalatánál dolgozhatsz
• Rugalmas, időbeosztás
• Folyamatos képzések
• Kiváló csapat
• A piacon a legkedvezőbb jutalékrendszer
• Folyamatos háttértámogatás
• Modern irodai háttér és infrastruktúra
• Változatos munkavégzés

Amit várunk:
• Legalább középfokú végzettség
• Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
• Megbízható, precíz munkavégzés
• Kiemelkedő munkabírás
• Ambiciózus gondolkodás
• Csapatmunka

Előny:
• Ingatlanközvetítői vagy értékesítési terülten szerzett tapasztalat
• Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
• Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
• Felsőfokú végzettség
• Nyelvtudás (német, angol, orosz)

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2017.09.11. (még 24 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Ingatlanközvetítés, pénzügyi szolgáltatások értékesítése. OTP Ingatlanpont.

Az alkalmazottak száma

1 alkalmazott

A cég címe

Olla Ingatlan Kft
Árpád út 23/A
9021 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Németh Zoltán Zoltán Németh
Tel.: 704222959
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat