Ingatlan értékesítő

Okos Ingatlan Kft.

A munkavégzés helye
1134 Budapest Dózsa György út 150 fsz 2-4
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.05.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
300.000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

ELJÖTT A TE IDŐD !!!

Csatlakozz a Budapest XIII.kerületi csapatunkhoz ingatlanreferensként. Amennyiben érdekel az ingatlanszakma és ki akarod venni a részed az ingatlanpiaci fellendülésből, jelentkezz hozzánk!
Amit kínálunk:
- üzleti kockázat nélkül megalapozható vállalkozás
- önálló időbeosztás
-piacvezető cég szakértő munkatársainak kijáró szakmai elismertség és hosszú távú karrier lehetőség
- személyre szabott elméleti és gyakorlati (mentori) segítség
tudásszintnek megfelelő, professzionális gyakornoki program
Egyéb juttatások:
dinamikus, teljesítmény alapú jutalékrendszer felső korlát nélkül
már a betanulás időszakában is elérhető jövedelem
Feladatok:
- használt és új ingatlanok megbízásba vétele, kiajánlása és értékesítése meglévő és új ügyfelek részére
- ártárgyalások lebonyolítása
- kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
- értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása
Ideális jelöltünk:
- precíz, önálló, eredményorientált
- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozott fellépés
- kezdeményező, ambiciózus, nyitott a folyamatos fejlődésre
-felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik
Öt érv, amiért érdemes munkatársunkká válnod:
1. Nem korlátoz a munkaidő.
2. Nincs szükség tapasztalatra.
3. Csak a szorgalmadon és a képességeiden múlik az eredményességed.
4. Komoly kapcsolati hálózatot építhetsz ki.
5. Egyedi mentorprogram, minőségi szakmai és informatikai háttértámogatás.
Amit nyújtunk:
- villámgyors bevételek
- extra jutalék minden egyes hitel– és biztosításközvetítés, valamint lakástakarék pénztári szerződés és energetikai tanúsítvány után
- teljes körű marketingtámogatás - névjegykártya, hirdetések, táblák, szóróanyagok, autómatrica
- gyorsan járható karrierút extra juttatásokkal országos hálózati találkozók, regionális csapatépítő napok, irodai motivációs túrák
Ha a hirdetés alapos átolvasása és átgondolása után úgy érzed, hogy ez a lehetőség neked szól, kérjük küldd el részletes fényképes önéletrajzod a hozzátartozó kísérőlevéllel a
zsolt.nagy@smartingatlan.hu

Egyéb béren kívüli juttatások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kiválóan és professzionálisan képzett értékesítőünk szeretettel várják ügyfeleinket, akár eladni , akár venni szeretnének egész Magyarország területén.
Célunk, hogy új hálózat új irodájaként olyan elismerést és bizalmat szerezzünk az ügyfeleink körében , melyre büszkék lehetünk!
Segítünk Önnek, bármilyen ingatlannal kapcsolatos kérdésben. Legyen szó, akár eladás-vétel, energetikai tanúsítvány, hitel, jogi problémák, kérdések kezelésével kapcsolatban.
Vegye fel velünk a kapcsolatot, és kérje egyedi ajánlatunkat!

A cég címe