Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Szoftverfejlesztő

Cégnév: OCÉ Software Research Hungary Kft.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.06.14.
Több mint 100 éve a nemzetközi piacokon jelenlévő, a CANON csoport tagjaként dinamikusan bővülő, szegedi szoftverfejlesztő cég, az Océ Software Research Hungary Kft. keres

SZOFTVERFEJLESZTŐ munkatársakat.

Cégünk várja webes és mobil technológiákban járatos vagy azokat megismerni kívánó szoftverfejlesztők jelentkezését (3 év vagy több tapasztalattal).

Leendő kollégánk feladatai közé tartozna:

- az aktuális és induló, webes és mobil technológiákon alapuló szoftverprojektjeink fejlesztésébe történő részvétel tapasztalati szinttől függő szerepkörben (fejlesztő, csoportvezető…).

A projektjeinken jelenleg használt technológiák, eszközök:
- Linux, Windows, Java, Spring, Maven, JavaScript, Css, Html, Eclipse, Jenkins, Jira, SNV, Git, C#, .NET 4, Freemarker, Razor, Selenium 2, Cloud (Amazon, Azure)...

Elvárásaink:
- Angol nyelvtudás
- Szakirányú felsőfokú végzettség

Előny:
- Webes arculattervezésben való jártasság
- Project management tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem, juttatások, kellemes munkakörnyezet, szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések, csapatépítő programok.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, angol nyelvű CV-jét a lajos.kerdo@oce.com címre várjuk.

Régió: Szeged
Pozíció: Programozó

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

OCÉ Software Research Hungary Kft.