Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Tesztelő

Cégnév: OCÉ Software Research Hungary Kft.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.06.14.
Több mint 100 éve a nemzetközi piacokon jelenlévő, a CANON csoport tagjaként dinamikusan bővülő, szegedi szoftverfejlesztő cég, az Océ Software Research Hungary Kft. keres

TESZTELŐ munkatársakat.

Cégünk várja a szoftvertesztelésben tapasztalt, jó kommunikációs képességekkel rendelkező tesztelőket (3 év vagy több tapasztalattal).

Leendő kollégánk feladatai közé tartozna:
- Futó és induló, web, illetve mobil alapú szoftverprojektek tesztelési folyamatába való részvétel tapasztalati szinttől függő szerepkörben (tesztelő, csoportvezető…).

Elvárásaink:
- Angol nyelvtudás
- Szakirányú felsőfokú végzettség (lehetőleg szoftverfejlesztési)
- ISTQB bizonyítvány / tesztelési módszertan ismerete

Előny:
- Webes arculattervezésben való jártasság
- Szoftverergonómiai tapasztalat
- Project management tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem, juttatások, kellemes munkakörnyezet, szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések, csapatépítő programok.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, angol nyelvű CV-jét a lajos.kerdo@oce.com címre várjuk.

Régió: Szeged
Pozíció: IT-tesztelő

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Tesztelő
OCÉ Software Research Hungary Kft.