Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Tesztelő

Cégnév: Océ Software Research Hungary Kft.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.04.25.
Keresünk szoftvertesztelésben tapasztalt, jó kommunikációs képességekkel rendelkező tesztelőket (3 év vagy több tapasztalattal).

Feladatai közé tartozna:
- futó és induló, web-, illetve mobilalapú szoftverprojektek tesztelési folyamatába való részvétel tapasztalati szinttől függő szerepkörben.

Elvárások:
- angolnyelv-tudás, felsőfokú végzettség (szakirányú, lehetőleg szoftverfejlesztési).

Előny:
- ISTQB bizonyítvány / tesztelési módszertan ismerete
- Webes arculattervezésben való jártasság
- Szoftverergonómiai tapasztalat
- Project management tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk angol nyelvű szakmai önéletrajzát a lajos.kerdo@oce.com e-mail címre.

Régió: Szeged
Pozíció: IT-tesztelő

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Tesztelő
Océ Software Research Hungary Kft.