Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Szoftverfejlesztő

Cégnév: Océ Software Research Hungary Kft.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.04.25.

Keresünk webes és mobil technológiákban járatos vagy azokat megismerni kívánó szoftverfejlesztőket (3 év vagy több tapasztalattal).

Feladatai közé tartozna:
- az aktuális és induló, webes és mobil technológiákon alapuló szoftverprojektjeink fejlesztésébe történő részvétel tapasztalati szinttől függő szerepkörben.

Jelenleg használt technológiák, eszközök:
- Linux, Windows, Java, Spring, Maven, JavaScript, Css, Html, Eclipse, Jenkins, Jira, SNV, Git, C#, .NET 4, Freemarker, Razor, Selenium 2, Cloud (Amazon, Azure)...

Elvárások:
- angolnyelv-tudás, szakirányú felsőfokú végzettség.

Előny:
- Webes arculattervezésben való jártasság
- Szoftverergonómiai tapasztalat
- Project management tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk angol nyelvű szakmai önéletrajzát a lajos.kerdo@oce.com e-mail címre.

Régió: Szeged
Pozíció: Programozó

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Océ Software Research Hungary Kft.