Szoftverfejlesztő

Océ Software Research Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Keresünk webes és mobil technológiákban járatos vagy azokat megismerni kívánó szoftverfejlesztőket (3 év vagy több tapasztalattal).

Feladatai közé tartozna:
- az aktuális és induló, webes és mobil technológiákon alapuló szoftverprojektjeink fejlesztésébe történő részvétel tapasztalati szinttől függő szerepkörben.

Jelenleg használt technológiák, eszközök:
- Linux, Windows, Java, Spring, Maven, JavaScript, Css, Html, Eclipse, Jenkins, Jira, SNV, Git, C#, .NET 4, Freemarker, Razor, Selenium 2, Cloud (Amazon, Azure)...

Elvárások:
- angolnyelv-tudás, szakirányú felsőfokú végzettség.

Előny:
- Webes arculattervezésben való jártasság
- Szoftverergonómiai tapasztalat
- Project management tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk angol nyelvű szakmai önéletrajzát a lajos.kerdo@oce.com e-mail címre.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.