Értékesítési képviselő

O.K. Partner Zrt.

Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Magyarország
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Feladatkör, kompetenciák és felelősség
MUNKALEHETŐSÉG PONT ÖNNEK!
Magyar tulajdonú független kereskedelmi szervezet keres az ország egész területére

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐKET partneri státuszba.

Cégünk dinamikus partneri csapatán keresztül kíván értékesíteni a mikró-, kis- és középvállalkozások számára innovatív lakossági és vállalati számlacsomagokat, valamint értéknövelt szolgáltatásokkal rendelkező fizetési kártyaelfogadó terminálokat.
A meghirdetett álláslehetőség pályakezdők számára is ideális megoldást jelent karrierjük elindításához.

Feladatok:
•Új ügyfelek megkeresése;
• Pénzügyi termékek értékesítése;
• Technikai támogatás a kapcsolódó eszközök telepítéséhez;
• Szerződéskötések előkészítése, szerződések megkötése és kezelése;
• Folyamatos kapcsolattartás a mikró-, kis- és középvállalkozásokkal;
• Aktív szerepvállalás az értékesítési stratégiában foglaltak megvalósításában;
• Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása - pl. statisztikák, beszámolók készítése.

Az ideális munkatárs szakmai háttere, képességei:
• Minimum középfokú végzettség
• Területi értékesítői tapasztalat
• Lakóterületén működő mikró-, kis- és középvállalkozások és/vagy kereskedelmi egységek földrajzi helyismerete
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
• Rugalmasság és terhelhetőség
• Felelősségteljes, önálló munkavégzés
• Határozott, agilis személyiség, magabiztos fellépés

Amit nyújtunk:
• Előre egyeztetett / tervezett napi munkavégzés
• Területi kizárólagosság
• 1-5. hónapig elvárt teljesítés mellett folyamatosan növekvő jövedelem
• 9. hónaptól elvárt teljesítés esetén minimum 450.000 Ft jövedelem
• Céges mobiltelefon / tablet
• 1-8. hónapig üzemanyag költségtérítés
• 9. hónaptól céges gépjármű biztosítása (Citroen C3 típusú), a negyedik évtől Citroen C4 kategória
• Contact Center támogatás
• Rendszeres képzések
• Izgalmas és nagy ívű projektben való részvétel

Feltételek:
• B kategóriás jogosítvány
• Saját gépjármű
• Számlaképesség

Előny:
• PSZÁF hatósági vizsga vagy ezzel egyenértékű szakirányú felsőfokú végzettség
• Lakóterületen működő aktív kapcsolatrendszer

Munkavégzés helye lakóterületek szerint: Ajka, Baja, Békéscsaba, Budaörs, Budapest, Cegléd, Debrecen, Dunakeszi, Dunaújváros, Eger, Érd, Esztergom, Gödöllő, Gyöngyös, Győr, Gyula, Hajdúböszörmény, Hódmezővásárhely, Jászberény, Kaposvár, Kazincbarcika, Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Kiskunhalas, Komló, Miskolc, Mosonmagyaróvár, Nagykanizsa, Nagykőrös, Nyíregyháza, Orosháza, Ózd, Pápa, Pécs, Salgótarján, Sopron, Szeged, Székesfehérvár, Szekszárd, Szentendre, Szentes, Szigetszentmiklós, Szolnok, Szombathely, Tata, Tatabánya, Vác, Veszprém, Zalaegerszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, csatlakozzon hozzánk, éljen az általunk felkínált munkalehetőséggel, lépjen a sikerhez vezető útra!
Kérjük, hogy részletes, fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát „Értékesítési képviselő” jeligére a település megjelölésével az alábbi email címre küldje: karrier@okpartner.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése
A cég fő működési területe
Egyéb értékesítési tevékenységek
A cég címe
Megjelenítés térképen
1016 Budapest
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez