Értékesítési képviselő

O.K. Partner Zrt.

A munkavégzés helye
Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MUNKALEHETŐSÉG PONT ÖNNEK!
Magyar tulajdonú független kereskedelmi szervezet keres az ország egész területére

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐKET partneri státuszba.

Cégünk dinamikus partneri csapatán keresztül kíván értékesíteni a mikró-, kis- és középvállalkozások számára innovatív lakossági és vállalati számlacsomagokat, valamint értéknövelt szolgáltatásokkal rendelkező fizetési kártyaelfogadó terminálokat.
A meghirdetett álláslehetőség pályakezdők számára is ideális megoldást jelent karrierjük elindításához.

Feladatok:
•Új ügyfelek megkeresése;
• Pénzügyi termékek értékesítése;
• Technikai támogatás a kapcsolódó eszközök telepítéséhez;
• Szerződéskötések előkészítése, szerződések megkötése és kezelése;
• Folyamatos kapcsolattartás a mikró-, kis- és középvállalkozásokkal;
• Aktív szerepvállalás az értékesítési stratégiában foglaltak megvalósításában;
• Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása - pl. statisztikák, beszámolók készítése.

Az ideális munkatárs szakmai háttere, képességei:
• Minimum középfokú végzettség
• Területi értékesítői tapasztalat
• Lakóterületén működő mikró-, kis- és középvállalkozások és/vagy kereskedelmi egységek földrajzi helyismerete
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
• Rugalmasság és terhelhetőség
• Felelősségteljes, önálló munkavégzés
• Határozott, agilis személyiség, magabiztos fellépés

Amit nyújtunk:
• Előre egyeztetett / tervezett napi munkavégzés
• Területi kizárólagosság
• 1-5. hónapig elvárt teljesítés mellett folyamatosan növekvő jövedelem
• 9. hónaptól elvárt teljesítés esetén minimum 450.000 Ft jövedelem
• Céges mobiltelefon / tablet
• 1-8. hónapig üzemanyag költségtérítés
• 9. hónaptól céges gépjármű biztosítása (Citroen C3 típusú), a negyedik évtől Citroen C4 kategória
• Contact Center támogatás
• Rendszeres képzések
• Izgalmas és nagy ívű projektben való részvétel

Feltételek:
• B kategóriás jogosítvány
• Saját gépjármű
• Számlaképesség

Előny:
• PSZÁF hatósági vizsga vagy ezzel egyenértékű szakirányú felsőfokú végzettség
• Lakóterületen működő aktív kapcsolatrendszer

Munkavégzés helye lakóterületek szerint: Ajka, Baja, Békéscsaba, Budaörs, Budapest, Cegléd, Debrecen, Dunakeszi, Dunaújváros, Eger, Érd, Esztergom, Gödöllő, Gyöngyös, Győr, Gyula, Hajdúböszörmény, Hódmezővásárhely, Jászberény, Kaposvár, Kazincbarcika, Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Kiskunhalas, Komló, Miskolc, Mosonmagyaróvár, Nagykanizsa, Nagykőrös, Nyíregyháza, Orosháza, Ózd, Pápa, Pécs, Salgótarján, Sopron, Szeged, Székesfehérvár, Szekszárd, Szentendre, Szentes, Szigetszentmiklós, Szolnok, Szombathely, Tata, Tatabánya, Vác, Veszprém, Zalaegerszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, csatlakozzon hozzánk, éljen az általunk felkínált munkalehetőséggel, lépjen a sikerhez vezető útra!
Kérjük, hogy részletes, fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát „Értékesítési képviselő” jeligére a település megjelölésével az alábbi email címre küldje: karrier@okpartner.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

1016 Budapest