Opatrovateľ/Opatrovateľky-Nemecko-plat od 1600-2200 EUR/mesiac - nástup AUGUST + SEPTEMBER

MUDr. Jana Kinčeková PhD.- LIVING

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
11.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
1600-2200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NEMECKO-Dlžka turnusov 4 - 8 týždňov alebo podľa dohovoru.
Platové ohodnotenie je od 1600 do 2200 Eur /mesačne
Podmienka: aktívna slov. alebo česká živnosť !
Cestovné hradené do výšky 130-180 Eur tam a späť.
Denne dostávame nove profily rodin a robíme výmeny pre 10 - 15 rodín v celom Nemecku !!!

Rodiny aj pre mužov/opatrovateľov-podmienka komunikativna nemčina + SK živnosť!

- veľký počet voľných rodín/možnosť výberu
- cestovné hradené extra vo výške 130 EUR,
- bezplatná strava a ubytovanie v rodinách
- aktívna pomoc v prípade potreby riešenia pracovných problémov ako aj zmeny zdravotného stavu pacienta

kontakt:- Mail: dr.kincek@gmail.com

komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
prax v opatrovaní aspoň z domáceho prostredia
doklady posielajte na: dr.kincek@gmail.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (még 133 nap van hátra)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

rodiny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

skusenosti s opatrovanim, trpezlivosť a empatia k pacientovi

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Košická Belá č. 1636
044 65 Košická Belá
ID: 2706197   Megjelentetés dátuma: 2017.08.03.