Recepciós, adminisztrátor, irodai asszisztens

Movo-Med

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MAGYARORSZÁGI NAGYKERESKEDÉS

1 munkatársat keres

RECEPCIÓS
ADMINISZTRÁTOR
IRODAI ASSZISZTENS

munkakörbe

Elvégzendő feladatok:
• együttműködés a partnerekkel
• információk a kiválasztási folyamatról
• telefon, fax, e-mail kezelése és egyéb irodai teendők
• egyéb vezetői munkafolyamatok aktív támogatása
• általános adminisztratív feladatok végzése (online és offline)
• ügyvezető igazgató munkájának önálló támogatása segítése

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• azonnali munkakezdés
• stabil, hosszú távú munkát
• mentori támogatási rendszert
• teljes munkaidős foglalkoztatás
• felelősségteljes munkafeladatok
• jó munkakörülményeket és kellemes, fiatalos légkört

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
• Budapest X. kerület (Köki termináltól 4 buszmegállóra - Hangár utca - 98-as busszal)

• fényképes önéletrajzot, telefonos elérhetőséget kérünk
• motivációs levelet kérünk a megpályázott pozíció nevének feltüntetésével a következő e-mail címre: 20akta@gmail.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárt készségek és személyes tulajdonságok

• precizitás, határidők betartása
• aktív angol tárgyalási szintű nyelvtudás
• kiváló analitikai és jó szervezői készség
• dinamikus, nyitott és önálló személyiség
• kommunikációs képesség és agilitás
• problémamegoldó készség és proaktivitás

Előny:
• felsőfokú végzettség
• angol nyelv – középfok (beszélt és írott)
• pályakezdő és/vagy irodai munkakörben szerzett tapasztalat
• képszerkesztői programok (pl. Photoshop, Illustrator) felhasználói szintű, gyakorlati alkalmazása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe