Gépkezelő - operátor

Morgan Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk kollégát X. kerületi munkahelyre

GÉPKEZELŐ - OPERÁTOR

munkakörbe.

A Morgan Advanced Materials egy csoportszintű etikai és jogszerűségi programot működtet, mely gondoskodik a szabályzatok/jogszerűség keretrendszeréről, illetve hozzájárul a csoport kötelezettségvállalásához és biztosítja az üzlethez való helyes és egységes hozzáállást.

Egyéb béren kívüli juttatások

Hosszú távú, megbízható vállalti hátteret, biztonságos munkafeltételeket, versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

Információk a kiválasztási folyamatról

A pályázatokat a job.hungary@morganplc.com email címekre, a végzettséget igazoló bizonyítványokkal, valamint a fizetési igény megadásával együttesen várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

A munkakör betöltésénél előnyös ismeretek, képességek:
• szerszámkészítő, gépi forgácsoló, marós, esztergályos, asztalos ipari szakmunkás végzettség,
• jó rajzolvasási készség,
• vágó, csiszoló, fúró, maró gépek és egyéb kéziszerszámok használatának ismerte,
• gépkezelői, gépbeállítási tapasztalat
• fém- illetve faipari megmunkálási folyamatok ismerete
• több éves termelésben szerzett tapasztalat
• jó kézügyesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Morgan Advanced Materials Ltd egy több mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: job
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat