CNC Forgácsoló

Morgan Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk kollégát X. kerületi munkahelyre

munkakörbe

Egyéb béren kívüli juttatások

Hosszú távú, megbízható vállalati hátteret, biztonságos munkafeltételeket, versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

Információk a kiválasztási folyamatról

Pályázatokat az job.hungary@morganplc.com email címre, a végzettséget igazoló bizonyítványokkal, valamint a fizetési igény megadásával együttesen várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

A munkakör betöltésének feltételei:
• CNC kezelői és programozói tapasztalat, képesítés,
• hagyományos forgácsoló gépek ismerete
• kiemelkedő minőségszemlélet, következetes, alapos és figyelmes munkavégzés,
• termelésben szerzett tapasztalat,

A felvételnél előnyt jelent:
• rajzolvasási képesség
• önálló munkavégzés
• Fanuc és Heidenhain vezérlők ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Morgan Advanced Materials Ltd egy több mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

A cég címe