Műszakban dolgozó gépkezelő

Világszerte 30 országban több mint 25.700 munkavállalót foglalkoztató MONDI vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a MONDI Szada Kft. szadai üzemébe keres új munkatársat a fent megnevezett pozícióra azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • termelés előkészítése
  • gépek (vágógépek, nyomdagépek, pneumatikus gépek) beállítása, kezelése, üzemeltetése,
  • rendszeres mintavétel, minőség-ellenőrzés és az ellenőrzési folyamat dokumentálása,
  • a minőségbiztosítási osztály által észlelt hibás termékek átvizsgálása, átválogatása
  • a gyártási adatok rögzítése az SAP rendszerben

Elvárásaink:

  • műszaki jellegű végzettség,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • SAP ismerete
  • vágógépek, nyomdagépek ismerete, illetve pneumatikus gépek működtetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • cafetéria juttatás
  • bejárás támogatása
  • változatos munka
  • stabil nemzetközi háttér
  • fiatalos, lendületes csapat
  • karrierlehetőség

Kapcsolat:

Jelentkezéseket a lenti email-címen várjuk 2016. október 31-ig!
Mondi Szada Kft. 2111 Szada, Vasút u. 13.
Tel: +36 -28-502-502
Email: hr.szada@mondigroup.com
Elküldöm az önéletrajzomat