Lakossági Mozgó Üzletkötő

Mobil Palota Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Egészítsd ki jövedelmed vagy alapozd erre a jövőd!

A Vodafone hivatalos partnere új, most induló hálózatába
részmunkaidős vagy vállalkozó

 munkatársakat keres

Feladatok:

• Termékek és szolgáltatások értékesítése
• Új ügyfelek felkutatása
• Ügyfelek személyes megkeresése
• Igényfelmérés, ajánlatkészítés, megrendelő lapok kitöltése
• Az eladások maximalizálása és a bevételek növelése
• Piaci információk gyűjtése, azok közvetítése a területvezető felé riportokkal és jelentésekkel

Elvárások:

• Hasonló területen (ügynök, biztosítás, pénzügyi tanácsadás, MLM rendszerek) szerzett tapasztalat
• Önálló, hatékony munkavégzés
• Emberközpontúság, kiváló kommunikációs készség
• Pozitív és határozott hozzáállás, törekvés a sikerre
• Kreativitás, kitartás, precizitás

Előny:
• Számlaképesség
• saját, meglevő, aktív ügyfélbázis

Amit kínálunk:
• 4 órás bejelentett foglalkoztatás és alapbér, vagy vállalkozói háttérrel meredekebb jutalék
• barátságos, kellemes munkakörnyezet
• teljesítményarányos és vonzó jutalékstruktúra
• kötetlen munkaidő
• folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapest és környéke
• Magyarország teljes területe

Az állásra jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet önéletrajz és motivációs levél elküldésével: tamas.tibor@partner.vodafone.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Vodafone hivatalos viszonteladó partnere.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Sarkad u. 29.
1162 Budapest