Gyártás-előkészítő munkatárs

MKM Üveg Design Stúdió Kft.

A munkavégzés helye
1106 Budapest, Jászberényi u. 47/C
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- partnerekkel való kapcsolattartás (belföldi/külföldi)
- rendelések felvétele, belső termelésirányítási rendszerben való rögzítése
- rendelések alapján gyártási lap elkészítése, leadása az üzemnek
- rendelések alkalom szerinti nyomon követése
- adminisztratív feladatok ellátása
- kapcsolattartás az üzemmel
- német nyelvtudás feltétel!

Egyéb béren kívüli juttatások

modern munkakörnyezet, teljesítményértékelési rendszer.

Információk a kiválasztási folyamatról

Az érdeklődők önéletrajzát emailben várjuk a hajzer.judit@mkmuveg.hu címre

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
postgraduális végzettség

Képzési szak

műszaki végzettség előnyt jelent

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2)

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Windows - haladó
Microsoft Excel - haladó

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

önállóság, precizitás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az MKM Üveg Design Stúdió Kft. 2010-ben alakult Budapesten, ami mára közel 30 fővel üzemel. Vállalkozásunk a sokéves szakmai tapasztalatnak, a korszerű gépparknak és a folyamatosan bővülő kapcsolatrendszernek köszönhetően az üvegipar meghatározó szereplőjévé vált.   Cégünk a síküveg megmunkálás területén modern és a mindenkori trendeknek megfelelő technológiát kínál, kül- és beltéri üvegszerkezetek, dekorációs üvegek gyártására, beépítésére. Célunk, hogy a klasszikus és az exkluzív üvegtermékeink népszerűsítésével a magyar és a nemzetközi piacon is elismerést szerezzünk.

A cég címe

Jászberényi u. 47/C
1106 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Hajzer Judit
Tel.: +36706363392
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat