Reklamációkezelő

MKB Bank Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az MKB Bank Zrt. Központi Reklamációkezelő Osztálya
munkatársat keres.

Feladatok:
-Lakossági ügyfélpanaszok kivizsgálása
-Banki állásfoglalást tartalmazó hivatalos válaszlevél megfogalmazása
-Kapcsolattartás és hatékony együttműködés a Bank egyéb társterületeivel

Egyéb béren kívüli juttatások

-Versenyképes fizetés
-Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
-Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek, előrelépési lehetőség
-Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
-Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveled azenkarrierem@mkb.hu email címre Reklamációkezelő tárgymegjelöléssel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

-Minimum középfokú végzettség (érettségi)
-Kiváló kommunikációs képesség írásban
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
-Magabiztos, problémamegoldó személyiség

Előnyt jelent:
-Elektronikus banki szolgáltatások ismerete
-Befektetési termékekkel kapcsolatos tapasztalat
-Hivatalos levelezésben szerzett gyakorlat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR Osztály
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat