Ingatlanhasznosítási munkatárs

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
• Értékesítéssel kapcsolatos feladatok
• Megfelelő belvárosi üzlet-kínálat kialakításában való közreműködés
• Helyiségek pályáztatása, bemutatása, kapcsolattartás az ügyfelekkel
• Potenciális bérlők megkeresése
• Egyeztető tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása
• Ajánlatok készítése
• Egyedi számlák készítése
• Közgyűlési előterjesztések előkészítése
• Projektmunkákban való aktív részvétel
• Marketing terület támogatása

Egyéb béren kívüli juttatások

• Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
• Kellemes munkahelyi környezet
• Béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés helye:
3530 Miskolc, Széchenyi u. 60.
Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2016. november 15-ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Legalább BSc/BA szintű felsőfokú iskolai végzettség
• Ingatlanhasznosítás területén szerzett tapasztalat
• Ügyfélszolgálati területen, szerződéskötésben szerzett gyakorlat
• Gazdasági, jogi ismeretek
• Értékesítési tapasztalat
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
• Dinamikus, motivált személyiség
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
• Rugalmasság, hatékony munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe