Csatornahálózat kezelő

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
-, - -, Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVIKÖ Miskolc Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
• Csatornaközmű hálózat karbantartása, víz- és csatornaközmű hálózat vizsgálata, szükség esetén aknába történő beszállással
• Kombinált csatornatisztító, szippantó kommunális gépjármű kezelése
• Csatornatisztítási feladatok teljesítése magánszemélyek, intézmények, vízi közmű üzemeltetők részére
• Közreműködés vízzárósági vizsgálat, kamerás csatornavizsgálatok (csapadék- és szennyvízhálózaton) elvégzése során, valamint vizsgálóberendezés felépítmények kezelése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Stabil háttér
• Hosszú távú munkalehetőség
• Béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés helye:
MIVIKÖ Miskolc Kft.
Miskolc, a cég tevékenységével összefüggő helyszíneken

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2016. november 15- ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Alapfokú iskolai végzettség
• Középfokú végzettség előnyt jelent
• Vízi közmű hálózat üzemeltetésében, vízszivárgás keresés területén szerzett tapasztalat
• B kategóriás gépjárművezetői engedély
• Jó kommunikációs készség
• Ügyfélorientált hozzáállás
• Felelősségtudat, megbízhatóság
• Rugalmasság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe