Munkaerő-piaci tanácsadó

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

(TOP-6.8.2.-15 Miskolc Megyei Jogú Város Foglalkoztatási Paktum Program elnevezésű projektre)

A leendő munkatárs feladatai:

• Munkaerő-piaci lehetőségek felkutatása a projektben érintett célcsoportok számára
• Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel, szerződött munkáltatókkal, projektbe bevont álláskeresőkkel
• Álláshirdetések előkészítése és megjelentetése
• Interjúk szervezése és lebonyolítása
• Munkaerő-piaci, álláskeresési tanácsadás
• Álláskeresők toborzása, bevonása a projektbe
• Képzések szervezése, megtartása
• Munkaerő-közvetítéssel kapcsolatos teljes körű adminisztrációs tevékenység
• Beléptetési folyamat támogatása
• Jelentési kötelezettség teljesítése a munkaerő-piaci koordinátor felé

Egyéb béren kívüli juttatások

• Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Sokszínű, izgalmas feladatkör
• Kellemes munkahelyi környezet, légkör
• Béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2016. október 31- ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Felsőfokú, a 30/2000. (IX.15.) GM rendeletben meghatározott végzettség
• Legalább 2 év uniós projektben való szakmai közreműködésben szerzett tapasztalat
• Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
• Önállóság, pontosság, precizitás
• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
• Rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség
• Együttműködési képesség, határozott fellépés
• Eredmény-orientált gondolkodásmód
• Türelem, tolerancia, szociális érzékenység

Előnyt jelent:
• Foglalkoztatási, munkaerő-piaci területen szerzett munkatapasztalat
• HR, toborzási területen szerzett tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe