Gazdaságfejlesztési HR szakértő

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

(Projektiroda-vezető)

A leendő munkatárs feladatai:
• MMJV gazdaságfejlesztésének HR szempontú támogatása.

• A projektet irányító Paktum Iroda működésének biztosítása, az iroda munkatársainak vezetése .
• A projekt előkészítési szakaszának lebonyolítása: Megvalósíthatósági tanulmány, Foglalkoztatási helyzetelemzés, Foglalkoztatási stratégia kidolgozása, együttműködési megállapodások megkötése, szándéknyilatkozatok elkészítése.
• Részvétel a Paktum Szervezet ügyrendjének és szabályzatainak kidolgozásában.
• Folyamatos kapcsolattartás a szakmai partnerekkel és az információ áramlás biztosítása
• Partnerség kiépítése a miskolci székhelyű/telephelyű vállalkozásokkal, klaszterekkel, szakmai szövetségekkel.
• Munkaerőigény feltérképezése és folyamatos input gyűjtése a vállalkozóktól.
• A vállalatoktól kapott adatok alapján az iroda által szervezett képzések koordinálása.
• Szoros együttműködés a képző intézményekkel.
• A projekt megismertetése a szélesebb nyilvánossággal (szakmai rendezvények, állásbörzék, pályaorientációs kiállítások, workshopok és egyéb rendezvények megszervezése és lebonyolítása, beleértve az elektronikus és nyomtatott sajtót).

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk:
• Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Felelősségteljes munkakör
• Kellemes munkahelyi környezet, légkör
• Béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk 2016. október 31- ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázóval szemben támasztott elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Legalább 3 év vezetői tapasztalat
• Általános gazdasági ismeretek
• Projektvezetésben, pályázatkezelésben szerzett tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Képzési területen, képzések szervezésében szerzett tapasztalat
• MS Office magabiztos használata
• Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyaló készség
• Határozott fellépés
• Projekt szemlélet
• Rugalmasság, megbízhatóság
• B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
• Felsőfokú gazdasági (HR) végzettség
• Hasonló jellegű projektben való részvétel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe