Ingatlangondnok

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
3531 Miskolc, Győri kapu 48-50., Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

• Társaság tulajdonában, kezelésében, használatában lévő épületeinek műszaki állapotának nyomon követése, karbantartásához kapcsolódó intézkedések és javaslatok tétele
• Az épületek energetikai ügyeinek intézése
• Nyilvántartások, statisztikák naprakész vezetése
• Kapcsolattartás a közüzemi szolgáltatókkal
• Minőségbiztosítási rendszer bevezetése, működtetése

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk:
• Stabil háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés helye:
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
3531 Miskolc, Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2016. október 20-ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:
• Felsőfokú (műszaki) végzettség, minőségbiztosítási rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat
• Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete
• Önálló munkavégzés
• Lényeglátás, hatékony problémamegoldó képesség
• Megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe