Menedzser asszisztens

Mininform Kft.

A munkavégzés helye
Arany János u. 7, Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk menedzser asszisztenst keres.
Elvárások: rugalmasság, sokoldalú és pozitív személyiség, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, B kategóriás jogosítvány (a magabiztos gépjárművezetői gyakorlat elengedhetetlen), elkötelezettség, precizitás, önálló és csapatmunkára való hajlam, Word, Excel, PREZI ismerete.
Feladatok: számlák kiállítása, követelések kezelése, szerződés nyilvántartás kezelése, kimenő és bejövő dokumentumok kezelése és iktatása, szállítói számlák és egyéb pénzügyi kötelezettségek kezelése, pénztárkezelés, leltár vezetése, partner adattár kezelés, postai küldemények kezelése, a cég marketing akcióinak előkészítése és lebonyolítása, kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerek fogadása, üzleti tárgyalásokon kísérő részvétel gépjármű vezetéssel.
Előny: angol nyelvtudás, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, informatikai ismeretek, minőségirányítási rendszerben szerzett ismeretek.
Amit ajánlunk: biztos munkahely hosszú távra, változatos munka, piacképes fizetés.
Fényképes, korrekt önéletrajzokat várunk, kézzel írt motivációs levéllel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Szoftver fejlesztés, értékesítés

A cég címe

Arany János u. 7
6720 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Orosz Sándor
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat