Műszaki gyakornok (Ref.sz.: 23816)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Győr
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Keress egy kis zsebpénzt alkalmanként, heti 1-2 nap munkával! Akár változó helyszínen!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Elektronikai berendezések telepítése, betanítást követően

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Műszaki/Mérnök

Készségek és személyes tulajdonságok

Munkavégzés helye: Elsősorban Győr, későbbiekben az ország nagy városai

Munkaidő: heti 1-2 nap vállalása, 8:00-16:00 óra között 8 órában (rugalmas)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Utazási költségtérítés
  • Azonnali kezdés

Ha felkeltettük az érdeklődésedet a pozíció iránt, kérlek regisztrációt követően add le a jelentkezésedet vagy küld el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: gyor@minddiak.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.