Recepciós Br. 926 Ft/óra (Ref.sz.: 23792)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Győr
  • A munkába lépés időpontja: azonnali
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ezúttal a város szívében lévő panzióba keresünk recepciós munkatársat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • vendégek fogadása és irányítása
  • telefon kezelése
  • általános recepciós feladatok ellátása
  • reggeliztetés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • angol nyelv középfokú ismerete
  • ápolt megjelenés
  • megbízhatóság

Munkaidő : előre egyeztetett napokon 06-18 óráig vagy 18-06 óráig

Amit kínálunk:

  • bruttó 926 Ft/óra + MT. szerinti éjszakai pótlék
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes környezet

Amennyiben a munka felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá a honlapunkon történő regisztráció után vagy e-mail-ben a gyor@minddiak.hu címen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.