Marketing gyakornok (Vodafone) (Ref.sz.: 23380)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Marketing gyakornokokat  keresünk partnercégünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából.

Érdeklődsz az üzleti élet és a technológia iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is! :)

Szakmai gyakorlatot keresel? Heti 30-40 óra és szabad hétvégék, egyszerre kereshetsz pénzt és szerezhetsz valóban hasznos,  és később az önéletrajzodban is jól mutató gyakorlatot!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A nagyvállalati értékesítéssel foglalkozó kollégák munkájának marketing támogatása:
- Product support materials: a terméktámogató kommunikációs anyagok összegyűjtése, rendszerezése, weboldalra való feltöltése
- Referencia ügyfelek nyilatkozatainak beszerzése és adminisztrációja, esettanulmányok begyűjtése
- A nagyvállalati ügyfelek adatkezelési hozzájárulásainak begyűjtése, adminisztrációja
- Corporate weboldal: a magyar nyelvű weboldal frissítése és az angol nyelvű corporate weboldal tartalmának összeállítása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Középszinten beszélsz angolul
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel

Munkaidő: Hétfő és péntek között heti 30-40 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1000/óra
  • versenyképes fizetés
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • szakmai gyakorlat igazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.