Bútorrakodás - Anyagmozgatás (Ref.sz.: 23591)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest és Pest megye
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali kezdéssel!
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ezúttal nemzetközi kereskedelmi területen működő ruházati termékeket értékesítő partnerünk Budapest közeli központjába keresünk vállalkozó szellemű diákot. Szállítás a belvárosból céges busszal(a Blahától, a parkolóból!)

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Konkrét feladat:
  • Irodabútorok költöztetése
  • Anyagmozgatás, rakodás a teherautóról
  • Esetleg az új bútorok kirakodása, kicsomagolása és elhelyezése
  • Alkalmi jellegű munka - Kondi terem helyett!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói / tanulói jogviszony fennállása
  • Betöltött 18. életév, érettségi
  • Nagyfokú munkabírás és jó fizikum!
  • Csak 5 nap napi 8 óra -  (egész napos ráérés mellett)  07:30-17:00 között

Munkaidő: 07.21-22.-23.-24.-25. (07.30 - 17.00)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • A nappali tagozatos tanulmányokat követő karrier lehetősége
  • Szállítás céges mikrobusszal Budapest belvárosból indulva(Blaha Lujza tér)

Amennyiben folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá regisztrációt követően!

Kérdésed esetén kérlek hívd a +36 70 452-3312-es számon Dénes Arnoldot!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.