Állatkerti munka (Ref.sz.: 23094)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Veszprém
  • A munkába lépés időpontja: folyamatos
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Állatkerti munkalehetőségeket kínálunk állatszerető diákoknak.

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • jegyellenőri feladatok
  • animátori, gyermekfelügyelői munka
  • tereprendezési, kertészeti munkák
  • sétányfelügyelői feladatok ellátására

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Jelentkezni lehet:

  • A www.minddiak.hu honlapon regisztrációval
  • veszprem@minddiak.hu címre küldött önéletrajzzal

A felvétel folyamatos.

Jelentkezni lehet regisztrációt követően a www.minddiak.hu oldalon vagy önéletrajz küldésével a veszprem@minddiak.hu címre.

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.