Tudakozó ügyelet (Ref.sz.: 22779)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Veszprém
  • A munkába lépés időpontja: folyamatos
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal veszprémi multinacionális telekommunikációs partnerünknél kínálunk rugalmas időbeosztásban végezhető munkalehetőséget.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • telefonos ügyfélszolgálaton, ügyfelek kérésére a megfelelő adatok kigyűjtése és kiadása
  • bejövő hívások kezelése
  • adminisztratív feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Elektronika/Telekommunikáció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • érettségi
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • rendszeres munkavégzés
  • legalább 6 hónap munkavállalási hajlandóság

Következő oktatás, felvétel várható időpontja: 2017. május közepe. Jelentkezz időben, foglald le a helyedet már most!

Jelentkezni lehet:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.