Szolgáltatás menedzsment gyakornok, br. 1100 Ft/óra (Ref.sz.: 23122)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budai régió, Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Gyakornoki helyet szeretnél? Ne keress tovább!

Dolgozz Magyarország egyik legnagyobb távközléssel foglalkozó cégénél!  Szerezz tapasztalatot még az egyetem alatt, és kezdd előnnyel a felnőtt éveket!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • IT projektekben való részvétel
  • projektvezetők támogatása szervezési és adminisztrációs feladatokban:
  • projekttervek készítése
  • projektmegbeszélések szervezése
  • ezekhez kapcsolódó adminsztrációk
  • Az IT szolgáltatás biztosításához kapcsolódó felügyeleti feladatok ellátása:
  • folyamatlépések felügyelete
  • rendszer outputok ellenőrzése
  • emberi rendelkezésre állások beosztása
  • felhasználói accountok kezelése
  • auditok támogatása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Szervezés/Menedzsment/Cégvezetés

Készségek és személyes tulajdonságok

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos jogviszony (aktív vagy passzív)
  • IT alapismeretek (alkalmazás, architektúra és infrastruktúra területen)
  • jó szervezői készségek
  • jó csapatjátékosi képességek
  • projektvezetés, szervezés iránti érdeklődés
  • heti minimum 30 óra vállalása (irodai nyitvatratási időben, tehát hétfőtől péntekig)
  • hosszú táv vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 1100 Ft/ óra
  • hosszú távú gyakornoki pozíció
  • modern, multinacionális irodai környezet
  • ha egy diák beválik, szívesen látják főállásban is

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, és úgy érzed, megfelelsz a pozícióra, akkor ne habozz, és jelentkezz rá regisztrációt követően, vagy küldd el az önéletrajzod a koos.monika@minddiak.hu e-mail címre! Ne felejtsd el a hirdetés címét beírni a tárgyba!

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.