Termék kiszolgáló gyakornok Bruttó 1030 Ft (Ref.sz.: 22769)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest IX.
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Fővárosi Közterületfenntartó partnercégünkhöz keresünk diákokat működő ügyfélszolgálatukba termék kiszolgálói pozícióba

Görgess lejjebb a további információkért!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Beérkező ügyfelek kiszolgálása
  • Zöldhulladékos és kommunális zsákok értékesítése
  • Adminisztratív feladatok

Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8.00 - 15.30, pénteken: 8.00 -14.00 között rész időben történő foglalkoztatás, heti minimum 20 óra vállalás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Alapítvány/Non-profit

Készségek és személyes tulajdonságok

Amit kínálunk

  • Bruttó 1030 Ft
  • irodai környezet
  • Rugalmas munkaidő beosztás

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338; e-mail címen: viragos.regina@minddiak.hu

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.