Sales assistant (Ref.sz.: 21637)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Jelenleg egyik budapesti partnercégünk fordítóirodájába keresünk sales asszisztenst az alábbi feltételekkel:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Internetes keresések
  • Kapcsolatfelvétel, döntéshozók felkutatása
  • Sales munkatársak segítése
  • Adatrögzítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Kereskedelem/Értékesítés

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képességek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Precizitás

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig heti 10-20 óra, normál munkarendben

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Nyelvgyakorlási lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség
  • Jó tapasztalatszerzési lehetőség, szakmai kihívások

Amennyiben tetszik a hirdetés és úgy gondolod, ez a pozíció Rád vár, jelentkezz rá regisztráció után, vagy írj egy emailt a lazar.kata@minddiak.hu email címre! :)

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.