Irodai asszisztens (Ref.sz.: 21484)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Dél-Pest, Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnal
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ezúttal kerékpár forgalmazó partnerünkhöz keresünk irodai asszisztenst.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Álltalános adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatrögzítés
  • Beérkező hívások fogadása
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy passzív félév
  • Excel tudás ( fkeres, Pivot tábla)
  • betöltött 18 életév
  • heti 4 vagy 5nap

Munkaidő: Hétfő és Péntek között napi 6-8 órában, 8:00 - 16.00 óra között

Amit kínálunk

  • bruttó 825 Ft-os órabér
  • fizetett szabadság
  • kellemes munkakörnyezet

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet regisztráció és fényképes önéletrajz feltöltése után vagy küld el e-mail-ben a garajszki.bianka@minddiak.hu címre.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.