Levél szortírozás (Ref.sz.: 21480)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest IX.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Levélszortírozó partnerünkhöz keresünk diák munkavállalókat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • A Te feladataid a következők lehetnek: levelek felcimkézése, szortírozása, vonalkódjáanak beolvasása
  • Egyéb ad-hoc feladatok :)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Munkaidő: Hétfő és Péntek között 08-16:00ig heti 3 alkalom vállalása, de ha többet érsz rá az sem baj :) hetente készülő új beosztással

Amit kínálunk:

  • Bruttó: 840 Ft/óra
  • Fizetett szabadság

Jelentkezésedet elküldheted Garajszki Biankának a  garajszki.bianka@minddiak.hu címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz úgy. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.