Rugalmas és folyamatos telefonos munkalehetőség (nem értékesítés) (Ref.sz.: 20732)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Győr
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a telekommunikációs területen működő, piacvezető partnercégünk, a Magyar Telekom Nyrt. számára keresünk adminisztratív- és telefonos munkára nappali tagozatos diákokat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Irodai adminisztratív feladatok
  • Kimenő hívások indítása
  • Telefonos időpont egyeztetés az ügyfelekkel
  • Üzenetek átvétele és továbbítása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Elektronika/Telekommunikáció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi
  • Betöltött 18. életév
  • MS Office ismeret
  • Jó kommunikáció készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Folyamatos és heti rendszeres munkavállalás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 08:00 - 20:00 között - hetente legalább 20 órában (napi 4-6-8 óra)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 640 Ft/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Belvárosi munkavégzés
  • Munkakezdés rövid interjút és tájékoztatást követően azonnal (következő munkanapon)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretnél válni, jelentkezz! Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történő regisztráció útján vagy a gyor@minddiak.hu e-mail címen!

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.